HAKKIMIZDA

Ercan Burger

Ercan Burger bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding, Ercan Narinç tarafından İstanbul'da kurulmuş şirketler grubudur. Holdingimiz, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Markalarımızdan Ercan Burger, gıda sektörünün öncü markalarından biridir.

Hikayemiz
Ercan Burgerlerimiz, Ercan Steakhouse restoranımızın menüsünde bulunan vazgeçilmez lezzetlerden biriydi. Ercan Steakhouse, Türk mutfağı klasiklerinin ve zamansız steak’lerin yer aldığı Dünyanın En Büyük Et Restoranı’dır. Zaman içinde, özenle hazırladığımız hamburgerler çok sevildi ve binlerce misafirimiz tarafından sipariş edildi. İşte biz de buradan yola çıkarak herkese sağlıklı burger yedirmek için Türkiye’nin en büyük yerli burger zincirini kurmaya karar verdik.

Şubelerimiz
Türkiye'nin en büyük yerli burger markası olarak 108 şubeye sahibiz. Önümüzdeki yıllarda 248 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Çünkü %100 doğal burgerlerimizi herkesin tatmasını istiyoruz.

Sadece En Kaliteli ve Doğal Malzemeleri Kullanıyoruz
Burger köftelerimizde özel formüller kullanıyoruz. Ancak bu formüllerde kesinlikle hiçbir kimyasala yer vermiyoruz. Özel formülümüz, özel baharat ve sebzelerden oluşuyor. Biz, hamburgerlerimizi taze baharat ve doğal sebzelerle zenginleştiriyoruz.

Etlerimizi Çanakkale, Bursa ve Balıkesir’den temin ediyoruz. Burger köftelerimiz için kullandığımız etlerin İslami usullere uygun kesilen helal sertifikalı etler olmasına çok dikkat ediyoruz. Etlerimiz kesimden sonra soğutuculu araçlar ile tesisimize geliyor ve ardından tekrardan veteriner hekim kontrolleri ile mutfağımıza kabul ediliyor. Burger köftelerimizin üretiminin her aşaması veteriner hekimler ve gıda mühendislerinin kontrolünde gerçekleşiyor. Üretmiş olduğumuz burger köftelerimizi soğuk zincir ile şubelerimize sevk ediyoruz.

Burger ekmeklerinin yapımında kalitesi belgelenmiş unları kullanıyoruz. Ekmeklerimizi un, maya, tuz ve su ile kendimiz hazırlıyoruz. Ekmek üretiminin her aşaması uzman gıda mühendisleri tarafından kontrol ediliyor. Burger ekmeklerimizi, gıda güvenliğini esas alarak şubelerimize ulaştırıyoruz.


Burgerlerimiz %100 doğal, helal, yerli ve doyurucudur.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz
Müşterilerin restoranlara girmesi için her şeyin yapıldığı bir dünyada neden onların standartlardan en iyi şekilde yararlanıp yararlanmadığına emin olunmasın?

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim ana hedefimizdir. Ercan Burger'de kurduğumuz operasyon ekibimizle her bir müşterimizin en ufak talebi ile dahi ilgileniyoruz. Çünkü restoranımızda, kullandığımız etin kesim aşamasından siz değerli müşterilerimize servisimize kadar her aşamayı oldukça önemsiyoruz.

Misyonumuz:
Katkısız, doğal ve lezzetli ürünlerimizle misafirlerimize değer sunmak.

Vizyonumuz:
Ulusal ve uluslararası çapta müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kurum ve alanında lider millî ve yerli bir burger markası olmak.

Tüm soru ve istekleriniz için, [email protected] ‘a mail atabilir veya 444 4 990 çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.