FRANCHISE


Ercan Burger Franchising Sistemi

Franchising, girişimciler için sayısız avantaj sunar. Büyümeyi, özerkliği ve desteği garanti eden bir tür ekonomik-sözleşme ilişkisidir. Ercan Burger'de franchise olmak, halihazırda işleyen bir iş modelinden yararlanmanız, onu kendi işinize uygulamanız demektir.


Franchise İşletmelerin Başarı Oranı %95

Pek çok girişimciyi franchising seçmeye iten ana nedenlerden biri, sıfırdan başlamamaktır. Franchise bir işletme seçerek, hem yapısal hem de ticari olarak verimli bir start-up'a güvenmek mümkündür. Yapılan istatistiklere göre kendi işletmesini kuran bir girişimci, ilk 5 yılda %35 oranında bir başarı sağlayabildiği görülmektedir. Ancak bir franchise sistemi ile yola çıkan bir işletme yine aynı dönem içinde %95 oranında başarı sağlama ihtimaline sahiptir.


Neden Franchise Olmalıyım?

Ercan Burger’de franchise olmak, iyi bilinen ve yaygın markalarımızdan yararlanmanız anlamına gelir. Kendi kimliğine sahip olan ve belirli bir pazar nişinde değer verilen tanınmış bir markanın inşası, hem küçük hem de büyük boyutlarda en karmaşık iş süreçleri arasındadır. Kendi markanızı yaratmanızın zorluklarından kaçınmak istiyorsanız, franchise sistemini seçerek, Ercan Burger franchise markalarını kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz.


Pazar analizi ve en iyi satış noktası araştırması için size yardım ediyoruz.
Tüm hijyen kurallarına uygun, Helal Et Sertifikalarına, ISO 22000, ISO 9900 numaralı imalat onay belgesine sahip et işleme tesisimizdeki üretimlerimizi soğuk zincir ile bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz.
Tüm lojistik süreci yönetiyoruz.
İşinize başlamadan önce, işin hem teknik hem de ticari yönlerini öğrenmenize yardımcı olacak eğitimler düzenliyoruz.
Sürdürebilir bir kârlılıkla tüm süreçlerde size destek oluyoruz.
Reklam kampanyalarımıza sizi dahil ediyoruz.
Şubelerimizi, güzel, davetkar ve aynı zamanda işlevsel bir ortam yaratmak için tasarlıyor ve inşa ediyoruz.
Profesyonel ekibimizle yönetim açısndan denetim ve koordinasyonu sağlıyoruz.